Od tej pory, Horsey podróżował z miejsca na miejsce i pytał mieszkańców, czy słyszeli o jednorożcu. Wszyscy jednak potrząsali głową z niedowierzaniem. Brali Horsey’a za szaleńca! W końcu jednorożce istnieją tylko w bajkach. Ale pewnego dnia w Egipcie Horsey spotkał człowieka, który wreszcie nie wziął go za szalonego. Był on wielkim obrońcą zwierząt i martwił się o losy jednorożca. Wiele złych Pand chciało go wytropić i sprzedać jego unikalny róg za duże pieniądze. Poszlaki wskazywały na to, że żył on w oazie na pustyni. Horsey i obrońca wyruszyli zatem na wielbłądach na poszukiwania jednorożca. Dzień w dzień jechali przez gorącą pustynię. Niestety zapomnieli o tym, aby wziąć ze sobą dodatkowe zapasy wody, więc Horsey zaczął wkrótce miewać urojenia. Często wyobrażał sobie, że jego oczom ukazuje się oaza, ale w miarę zbliżania się do celu okazywało się, że to tylko fatamorgana. Mieli już prawie zaprzestać poszukiwań, gdy nagle w oddali po raz kolejny pojawiła się oaza. A może to znowu było złudzenie?"
Jutro dowiemy się więcej. Co sądzicie o tej historii? Oczekujecie najnowszego odcinka ,,Barw"?
Trzymajcie się!

Ale gdzie jest Horsey bo nie wiem. proszę o odpowiedz.
OdpowiedzUsuńHej gieniuk,ja występowałam trochę w tym odcinku ;) a w następnym też będę mogła? Jak by co to uzgodnimy zaś na gg ;)
OdpowiedzUsuńDziała maszyna niespodzianka :D
OdpowiedzUsuńMój BFF Gieniuk. Dziękuję Ci serdecznie że codziennie piszesz ,,Zobacz także". Bo ja jakoś zawsze piszę ,,tagże". Pozdrawiam!
OdpowiedzUsuńwszyscy będą mieć siodła a ja nie (:(
OdpowiedzUsuń