Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


niedziela, 21 sierpnia 2011

Historia jednorożca, premierowy odcinek ,,Barw Panfu"

Dzień dobry Pandki! hahaha 
Co u Was słychać? Wiecie, że już jutro o 15:30 premiera X odcinka ,,Barw Panfu"? Powiem o nim jedno - nie zawiedzie Was.
>><<
IX odcinek także oczekuje na Wasze kliknięcie. język2 

W nadchodzącym tygodniu będziemy mogli wszyscy dosiąść jednorożca. luzak  Jednak nie wiemy o nim prawie nic - Kamaria postanowiła nam to opowiedzieć. Oto cała historia...
,,Wszystko zaczęło się gdy Horsey, właściciel stadniny koni, był jeszcze sławnym jeźdźcem turniejowym. Wygrywał niezliczoną ilość konkursów, raz został nawet mistrzem świata, a także był jedynym, któremu ufały nieśmiałe konie rasy Shasan. Właściwie Horsey miał już wszystko, co można było osiągnąć. Jednak wciąż pragnął więcej. Jego kolega jeździec opowiedział mu kiedyś o przepięknym jednorożcu, na temat którego krążyły niekończące się opowieści i legendy. Do tej pory jednak, nikomu nie udało się go jeszcze ujarzmić. Ta historia bardzo rozbudziła ciekawość Horsey’a. Postanowił sobie w głowie, że odnajdzie to cudowne stworzenie i stanie się pierwszą Pandą, której uda się na nim przejechać.

Od tej pory, Horsey podróżował z miejsca na miejsce i pytał mieszkańców, czy słyszeli o jednorożcu. Wszyscy jednak potrząsali głową z niedowierzaniem. Brali Horsey’a za szaleńca! W końcu jednorożce istnieją tylko w bajkach. Ale pewnego dnia w Egipcie Horsey spotkał człowieka, który wreszcie nie wziął go za szalonego. Był on wielkim obrońcą zwierząt i martwił się o losy jednorożca. Wiele złych Pand chciało go wytropić i sprzedać jego unikalny róg za duże pieniądze. Poszlaki wskazywały na to, że żył on w oazie na pustyni. Horsey i obrońca wyruszyli zatem na wielbłądach na poszukiwania jednorożca. Dzień w dzień jechali przez gorącą pustynię. Niestety zapomnieli o tym, aby wziąć ze sobą dodatkowe zapasy wody, więc Horsey zaczął wkrótce miewać urojenia. Często wyobrażał sobie, że jego oczom ukazuje się oaza, ale w miarę zbliżania się do celu okazywało się, że to tylko fatamorgana. Mieli już prawie zaprzestać poszukiwań, gdy nagle w oddali po raz kolejny pojawiła się oaza. A może to znowu było złudzenie?"

Jutro dowiemy się więcej. Co sądzicie o tej historii? Oczekujecie najnowszego odcinka ,,Barw"? żaba

Trzymajcie się! hehehe  

 

Zobacz także:

>><<  
>><<

>><<
>><<
>>Poleć nas!<<

5 komentarzy:

  1. Ale gdzie jest Horsey bo nie wiem. proszę o odpowiedz.

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej gieniuk,ja występowałam trochę w tym odcinku ;) a w następnym też będę mogła? Jak by co to uzgodnimy zaś na gg ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Działa maszyna niespodzianka :D

    OdpowiedzUsuń
  4. Mój BFF Gieniuk. Dziękuję Ci serdecznie że codziennie piszesz ,,Zobacz także". Bo ja jakoś zawsze piszę ,,tagże". Pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń
  5. wszyscy będą mieć siodła a ja nie (:(

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych