Witajcie Pandki!
Wstaliście już? Jak samopoczucie po wczorajszych ulewach i burzach?
Wszyscy obejrzeli już najnowszy odcinek ,,Barw Panfu"?
Myślę, że tak, ale jeśli są jeszcze tacy malutcy spóźnialscy, to niech zrobią to jak najszybciej.
W poniedziałek wszystko się wyjaśni - jak myślicie, czy ta historia może mieć jakiś dobry dla wszystkich koniec?
Swoją drogą, jeśli chcielibyście zagrać w X odcinku, koniecznie napiszcie do mnie na GG : 12122636. Chwila szczęścia może wystarczyć do tego, abyście rozpoczęli swą barwną karierę aktorską.
Już niedługo początek roku szkolnego... Macie już zakupione wszystkie książki i zeszyty?
Razem z początkiem roku szkolnego rusza także jesienny start seriali - ,,Barw Szczęścia" i ,,rodzinki.pl". Jeśli chcecie wiedzieć, co wydarzy się w nich po wakacjach, nasze blogi zapraszają :
Pamiętacie o Facebooku? Na pewno! Tylko przypomnę, że jeśli klikniecie w obrazek poniżej, możecie pokazać, że nas lubicie, i zapytać o co tylko chcecie!
Do jutra!

No ja bym chciała ale nie mam gg, a rodzice nie pozwalają mi założyć gg. czy wpis tu może się liczyć jak nie mam? jak tak to jakby co moja panda to Cleo_de_nile_MH.
OdpowiedzUsuńMożesz, tylko... Masz strój policjanta i ZP? To bardzo ważne.. :)
OdpowiedzUsuńJa też bym chciała ale mniemam GG moja panda to Olusia2002
OdpowiedzUsuńja mam strój policjanta i zp ale nie mam gg mogłabym zagrać?szybko pisze
OdpowiedzUsuńMam zp ale nie zdroju policjanta.
OdpowiedzUsuń