Wczoraj miała miejsca barwna premiera - dziesiąty odcinek ,,Barw Panfu" przeszedł do historii. Jeśli ktoś jeszcze go nie obejrzał, niech zrobi to jak najszybciej.
Chcielibyście, by powstał II sezon ,,Barw Panfu"? Piszcie w komentarzach.
Już jutro każdy z Nas będzie mógł dosiąść jednorożca. Ale nie ma jednorożca bez pięknej stajni. Oto nowiutkie meble...
Pamiętajcie o naszych pozostałych blogach - oto i one...

Proszę , niech będzie drugi sezon ! Uwielbiam "Barwy Panfu" ! A ostatni odcinek jest ekstra ! BŁAGAM !.!.!
OdpowiedzUsuńCześć, Gieniuk! To ja Matt56, z 10 odcinka Barw Panfu. Chciałbym wystąpić w 2 sezonie, i być w 1 odcinku, jako główny aktor!Zrób proszę 2 sezon, one są wspaniałe odcinki!
OdpowiedzUsuńHejka Gieniuk ! Tu izunia1325 ! Chciałabym zagrać w II sezonie " Barw Panfu " ! Bardzo prosze ! Napisz odpowiedź w komentarzu ! ;**
OdpowiedzUsuńchce rzeby byl 2 sezon barw panfu a i w tym odcinku grałem :)
OdpowiedzUsuńPewnie, ze ma byc!
OdpowiedzUsuńWitaj Gieniuk! Uwielbiam Barwy Panfu i nie wyobrażam sobie życia bez nich! Błagam na kolanach żeby był 2 sezon. PS. Mogę wystapic w pierwszym odc. Barw?
OdpowiedzUsuńJasne przeciesz na urodzinach bloga wszyscy odpowiedzieli "Tak" :)
OdpowiedzUsuńZgadzam się z rówieśnikami xDPozdro...
OdpowiedzUsuńmi podobają się Barwy Panfu Proszę o drugi sezon
OdpowiedzUsuńGieniuk daj jeszcze barwy panfu ! to jest super !!! najlepszy to ten "Pościg" taki dramatyczny :D daj więcej odcinków !!
OdpowiedzUsuńfajne są te barwy panfu chcę żeby powstało ll sezon
OdpowiedzUsuńmoim zdaniem się przyda no cóż powodzenia życzę będzie potrzebne
OdpowiedzUsuń