Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


wtorek, 23 sierpnia 2011

Ostatni odcinek ,,Barw Panfu", stajenne meble

Siemka Pandy! hahaha 

Wczoraj miała miejsca barwna premiera - dziesiąty odcinek ,,Barw Panfu" przeszedł do historii. Jeśli ktoś jeszcze go nie obejrzał, niech zrobi to jak najszybciej. hehehe 
>><<
Chcielibyście, by powstał II sezon ,,Barw Panfu"? Piszcie w komentarzach. język2 

Już jutro każdy z Nas będzie mógł dosiąść jednorożca. Ale nie ma jednorożca bez pięknej stajni. Oto nowiutkie meble...

Pamiętajcie o naszych pozostałych blogach - oto i one...
>><<  
>><<

>><<
>><<

Tam także czekamy na Wasze odwiedziny. luzak 

I o Facebooku! Jeśli posiadacie tam swoje konta, koniecznie do nas dołączcie! Wystarczy, że klikniecie w to logo:
 >><<

Do zobaczenia! żaba 
 

Zobacz także:

>>Poleć nas!<<

12 komentarzy:

  1. ~Nikt Ważny :D23 sierpnia 2011 11:31

    Proszę , niech będzie drugi sezon ! Uwielbiam "Barwy Panfu" ! A ostatni odcinek jest ekstra ! BŁAGAM !.!.!

    OdpowiedzUsuń
  2. Cześć, Gieniuk! To ja Matt56, z 10 odcinka Barw Panfu. Chciałbym wystąpić w 2 sezonie, i być w 1 odcinku, jako główny aktor!Zrób proszę 2 sezon, one są wspaniałe odcinki!

    OdpowiedzUsuń
  3. Hejka Gieniuk ! Tu izunia1325 ! Chciałabym zagrać w II sezonie " Barw Panfu " ! Bardzo prosze ! Napisz odpowiedź w komentarzu ! ;**

    OdpowiedzUsuń
  4. chce rzeby byl 2 sezon barw panfu a i w tym odcinku grałem :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Pewnie, ze ma byc!

    OdpowiedzUsuń
  6. Witaj Gieniuk! Uwielbiam Barwy Panfu i nie wyobrażam sobie życia bez nich! Błagam na kolanach żeby był 2 sezon. PS. Mogę wystapic w pierwszym odc. Barw?

    OdpowiedzUsuń
  7. Jasne przeciesz na urodzinach bloga wszyscy odpowiedzieli "Tak" :)

    OdpowiedzUsuń
  8. Zgadzam się z rówieśnikami xDPozdro...

    OdpowiedzUsuń
  9. mi podobają się Barwy Panfu Proszę o drugi sezon

    OdpowiedzUsuń
  10. ~stana ta z Panfu23 sierpnia 2011 21:31

    Gieniuk daj jeszcze barwy panfu ! to jest super !!! najlepszy to ten "Pościg" taki dramatyczny :D daj więcej odcinków !!

    OdpowiedzUsuń
  11. fajne są te barwy panfu chcę żeby powstało ll sezon

    OdpowiedzUsuń
  12. moim zdaniem się przyda no cóż powodzenia życzę będzie potrzebne

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych