Jak samopoczucie? Dziś czekają nas niezłe ulewy - jesteście czujni?
Pamiętacie o najnowszym, dziewiątym odcinku ,,Barw Panfu"? Jeśli jeszcze go nie obejrzeliście, koniecznie to zróbcie.
W poniedziałek o 15:30 ciąg dalszy...
Wczoraj mówiłem Wam, że przypuszczam, że już w następnym tygodniu będziemy mogli jeździć na jednorożcu - moje słowa okazały się prorocze!
Kamaria potwierdziła to dziś na Oficjalnym Blogu Panfu. 
Cieszycie się?
Swoja drogą, jeśli jesteście stałymi widzami ,,rodzinki.pl", rodzinka.pl okiem widza zaprasza Was na kilka scenek z nowego sezonu - polecam, ubaw po pachy!
...Natomiast jeśli nurtuje Was pytanie, co po wakacjach w ,,Barwach Szczęścia", Barwy Szczęścia okiem widza zdradzą wiele pikantnych szczegółów.
Nowe blogi także proszą o Wasze odwiedziny - oto i one:
Do napisania!
gieniuk może zmeinisz kawał który jest już pare dni? a nie ciągle piszesz o tych swoich barwach panfu!wszyscy juz to obejzeli!
OdpowiedzUsuńI tak mam już to siodło z konkursu, ale tłumy na jednorożcach i te 'lagi' będą napewno bardzo przyjemne =)
OdpowiedzUsuńSzczerze mówiąc ten twój blog jest ju z głupi ;/ znaczy był fajny, bo teraz co notke te po rabane reklamy twoich innych blogow ! Zal mi cie : ( Zawsze chcialam byc taka jak ty, a ty robisz z tego bloga jakas gazete ogłoszen ;//
OdpowiedzUsuń@Nielka Dowcip zmieniony :)))@Smutna Paaanda Robimy wszystko, abyście byli z nas zadowoleni - inne blogi są po to, aby umilić Wam czas. Mówiąc tak, sprawiasz nam przykrość - chyba nie wiesz jak bardzo pracujemy nad tymi blogami...
OdpowiedzUsuńA w blogu Sąsiedzi okiem widza będą inne notki, oprócz tej powitalnej?
OdpowiedzUsuń@Anonim Jasne, że tak!!! :)))
OdpowiedzUsuń