Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


piątek, 19 sierpnia 2011

Najnowszy odcinek ,,Barw Panfu", potwierdzone przypuszczenia

Dzień dobry! hehehe 
Jak samopoczucie? Dziś czekają nas niezłe ulewy - jesteście czujni? język2 

Pamiętacie o najnowszym, dziewiątym odcinku ,,Barw Panfu"? Jeśli jeszcze go nie obejrzeliście, koniecznie to zróbcie. hahaha 
>><<
W poniedziałek o 15:30 ciąg dalszy...

Wczoraj mówiłem Wam, że przypuszczam, że już w następnym tygodniu będziemy mogli jeździć na jednorożcu - moje słowa okazały się prorocze! wstyd  Kamaria potwierdziła to dziś na Oficjalnym Blogu Panfu. żaba
 
Cieszycie się? język2 

Swoja drogą, jeśli jesteście stałymi widzami ,,rodzinki.pl", rodzinka.pl okiem widza zaprasza Was na kilka scenek z nowego sezonu - polecam, ubaw po pachy! luzak 
 >><<  

...Natomiast jeśli nurtuje Was pytanie, co po wakacjach w ,,Barwach Szczęścia", Barwy Szczęścia okiem widza zdradzą wiele pikantnych szczegółów. oczko3 
>><<

Nowe blogi także proszą o Wasze odwiedziny - oto i one: 
>><<
>><<

Do napisania! 
 

6 komentarzy:

  1. gieniuk może zmeinisz kawał który jest już pare dni? a nie ciągle piszesz o tych swoich barwach panfu!wszyscy juz to obejzeli!

    OdpowiedzUsuń
  2. I tak mam już to siodło z konkursu, ale tłumy na jednorożcach i te 'lagi' będą napewno bardzo przyjemne =)

    OdpowiedzUsuń
  3. ~Smutna Paaanda19 sierpnia 2011 13:14

    Szczerze mówiąc ten twój blog jest ju z głupi ;/ znaczy był fajny, bo teraz co notke te po rabane reklamy twoich innych blogow ! Zal mi cie : ( Zawsze chcialam byc taka jak ty, a ty robisz z tego bloga jakas gazete ogłoszen ;//

    OdpowiedzUsuń
  4. @Nielka Dowcip zmieniony :)))@Smutna Paaanda Robimy wszystko, abyście byli z nas zadowoleni - inne blogi są po to, aby umilić Wam czas. Mówiąc tak, sprawiasz nam przykrość - chyba nie wiesz jak bardzo pracujemy nad tymi blogami...

    OdpowiedzUsuń
  5. A w blogu Sąsiedzi okiem widza będą inne notki, oprócz tej powitalnej?

    OdpowiedzUsuń
  6. @Anonim Jasne, że tak!!! :)))

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych