Bierze mnie lekka trema, bo chcę Wam powiedzieć, że... już jutro, 14 sierpnia nasz blog obchodził będzie swoje 3 urodziny - to kawał czasu, prawda?
Z tej okazji jutro będziemy mocno świętować - my, autorzy bloga, czyli Gieniuk i Fineasz spotkamy się z Wami na Panfu, wygrać będziecie mogli Złote Członkostwa, a także poznać nasze nowe blogi!
Atrakcji nie zabraknie - to i wiele więcej już jutro!!! ...A zobaczymy się godzinie 16:00
na serwerze Bollyland
w mieście.
Każdy z Was może przyjść - wystarczy zapisać się w komentarzu!
Pamiętajcie o najnowszym odcinku ,,Barw Panfu" - jest pełen emocji, mówię Wam!
Do jutra!
ja przyjdę!
OdpowiedzUsuńBędę na pewno xd
OdpowiedzUsuńO matko ja jestem u babci a to już jutro ?? xDD Możliwe że będę a jak nie przyjdę będę WŚCIEKŁY !!!! ;DD
OdpowiedzUsuńNo Ja musze Być ;)
OdpowiedzUsuńJa też przyjde :)
OdpowiedzUsuńPostaram się przyjść
OdpowiedzUsuńNigdy bym nie przegapiłam urodzin Panfu-gry!Oczywiście że przyjdę!Aha i wszystkiego najlepszego!!!
OdpowiedzUsuńPrzyjdę....
OdpowiedzUsuńWpadnę. ; )) Do zobaczenia jutro!
OdpowiedzUsuńBędę xC
OdpowiedzUsuńja na pewno przyjdę na 100% !!!!!!!!!!!!!!!!111
OdpowiedzUsuńbęde
OdpowiedzUsuńPrzyjde
OdpowiedzUsuńNa pewno przyjdę świętować wasze urodziny. Może coś wygram ? ;o kto wie.
OdpowiedzUsuńPrzyjdę :-)
OdpowiedzUsuńJa na 100.000% przyjdę! Nigdy bym nie przegapiła urodzin Panfu-Gry!
OdpowiedzUsuńpewnie ze przyjde ziom a pozdrawiam cie jestem tw fanem wszystkiego naj naj lepszego
OdpowiedzUsuńO mój Boże To jutro Nie czytałam Twojego bloga od dwóch tygodni ! nie widziałam o tych Urodzinach !!! U mnie jest impreza w tym samym dniu ! To znaczy jutro !!! Ja przydę
OdpowiedzUsuńpostaram się przyjśc
OdpowiedzUsuńJa przyjde napewno
OdpowiedzUsuńDrogi Gieniuku i Fineaszu będę na 75 %
OdpowiedzUsuńja może będę. ;D
OdpowiedzUsuńNo to przecież nie możliwe żebym nie przyszła
OdpowiedzUsuńja przyjde izunia20
OdpowiedzUsuńEkstra! Na pewno przyjdę!
OdpowiedzUsuńPrzychodze ! Marze o Złotym Pakiecie ! ;**
OdpowiedzUsuńPrzyjdę im więcej ty weselej będzie nam wszystkim i fajnie że będą konkursy :) !
OdpowiedzUsuńJednak nie przyjdę bo jadę do rodziny.
OdpowiedzUsuń