Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


sobota, 13 sierpnia 2011

3 urodziny Panfu-Gry już jutro!

Witajcie! hehehe 
Bierze mnie lekka trema, bo chcę Wam powiedzieć, że... już jutro, 14 sierpnia nasz blog obchodził będzie swoje 3 urodziny - to kawał czasu, prawda?  oczko3  Z tej okazji jutro będziemy mocno świętować - my, autorzy bloga, czyli Gieniuk i Fineasz spotkamy się z Wami na Panfu, wygrać będziecie mogli Złote Członkostwa, a także poznać nasze nowe blogi! luzak Atrakcji nie zabraknie - to i wiele więcej już jutro!!! ...A zobaczymy się godzinie 16:00 

na serwerze Bollyland 

w mieście.

Każdy z Was może przyjść -  wystarczy zapisać się w komentarzu!


Pamiętajcie o najnowszym odcinku ,,Barw Panfu" - jest pełen emocji, mówię Wam! 


Do jutra!  hahaha 

 


Zobacz także:

 >><<  

>><<

28 komentarzy:

  1. Będę na pewno xd

    OdpowiedzUsuń
  2. O matko ja jestem u babci a to już jutro ?? xDD Możliwe że będę a jak nie przyjdę będę WŚCIEKŁY !!!! ;DD

    OdpowiedzUsuń
  3. No Ja musze Być ;)

    OdpowiedzUsuń
  4. Ja też przyjde :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Postaram się przyjść

    OdpowiedzUsuń
  6. Nigdy bym nie przegapiłam urodzin Panfu-gry!Oczywiście że przyjdę!Aha i wszystkiego najlepszego!!!

    OdpowiedzUsuń
  7. Wpadnę. ; )) Do zobaczenia jutro!

    OdpowiedzUsuń
  8. ja na pewno przyjdę na 100% !!!!!!!!!!!!!!!!111

    OdpowiedzUsuń
  9. Na pewno przyjdę świętować wasze urodziny. Może coś wygram ? ;o kto wie.

    OdpowiedzUsuń
  10. Ja na 100.000% przyjdę! Nigdy bym nie przegapiła urodzin Panfu-Gry!

    OdpowiedzUsuń
  11. pewnie ze przyjde ziom a pozdrawiam cie jestem tw fanem wszystkiego naj naj lepszego

    OdpowiedzUsuń
  12. O mój Boże To jutro Nie czytałam Twojego bloga od dwóch tygodni ! nie widziałam o tych Urodzinach !!! U mnie jest impreza w tym samym dniu ! To znaczy jutro !!! Ja przydę

    OdpowiedzUsuń
  13. postaram się przyjśc

    OdpowiedzUsuń
  14. Ja przyjde napewno

    OdpowiedzUsuń
  15. Drogi Gieniuku i Fineaszu będę na 75 %

    OdpowiedzUsuń
  16. ja może będę. ;D

    OdpowiedzUsuń
  17. No to przecież nie możliwe żebym nie przyszła

    OdpowiedzUsuń
  18. ja przyjde izunia20

    OdpowiedzUsuń
  19. Ekstra! Na pewno przyjdę!

    OdpowiedzUsuń
  20. Przychodze ! Marze o Złotym Pakiecie ! ;**

    OdpowiedzUsuń
  21. Przyjdę im więcej ty weselej będzie nam wszystkim i fajnie że będą konkursy :) !

    OdpowiedzUsuń
  22. Jednak nie przyjdę bo jadę do rodziny.

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych