Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


sobota, 23 lipca 2011

Trzecie urodziny bloga już wkrótce

Witajcie!  haha
Dziękuję za tyle komentarzy pod wczorajszym wpisem. Aby być na bieżąco z informacjami, polecam Wam >>KLIKNĄĆ TUTAJ<<. Miejmy nadzieję,że sytuacja się poprawi, i nikomu się nic nie stanie...

Co porabiacie? Obejrzyjcie najnowszy odcinek ,,Barw Panfu" - warto.
>>  <<

W poniedziałek o 15:30 kolejny.  język2 Swoją drogą, wiecie, że już 14 sierpnia Panfu-Gra obchodziła będzie swoje 3. urodziny? Jeśli chcecie by odbyła się jakaś imprezka, piszcie o jakich godzinach.  Pamiętajcie też, że nadal, jeśli macie Facebooka możecie tam polubić Wasz ulubiony blog! Wystarczy kliknąć tutaj :
 >><< 

Miłej soboty!  żaba


Zobacz też:
>><<
>><<
>><<

7 komentarzy:

  1. Może o 17:30... :)

    OdpowiedzUsuń
  2. moze na karaibskiej jutro o 12.00

    OdpowiedzUsuń
  3. ~Olusia2002 [dawniej ola]23 lipca 2011 12:46

    14 sierpnia w dzień urodzin o godz. 17:00 na basenie

    OdpowiedzUsuń
  4. 14 sierpnia o godz.17:00 na basenie...

    OdpowiedzUsuń
  5. 14 sierpnia na serwerze pandomon o godzinie 15:00 na Basenie :D

    OdpowiedzUsuń
  6. A może o godz.15.00 w całym zamku????

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych