Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


piątek, 22 lipca 2011

"nie"pogodny piątek

Dzień doberek Pandy!  hehehe
Co porabiacie  co? Ale ulewy za oknem... Z wielu części kraju przychodzą niepokojące informacje... Podczas dzisiejszej nocnej nawałnicy jedna osoba zginęła, a 10 zostało rannych. Natomiast 500 budynków zostało uszkodzonych...

Najgorsze jest to, że znowu grozi nam powódź... Piszcie w komentarzach, w jakich województwach mieszkacie, i jak ma się sytuacja...  smutek Jeśli chcecie być na bieżąco z informacjami, >>KLIKNIJCIE TUTAJ<<.

Pamiętacie o V odcinku ,,Barw Panfu"? Więc obejrzyjcie go już teraz.  hahaha >>  <<

Swoją drogą, posiadacie Facebooka? Jeśli tak, koniecznie "polubcie" tam Panfu-Grę! Wystarczy kliknąć :
 >><<

Do jutra!

24 komentarze:

  1. W Łódzkim w Pabianicach była bardzo spokojna noc. Tylko przelotnie padało. Dzis jest tylko duze zachmurzenie. Prąd jest.http://tryb-zycie.blog.onet.pl/

    OdpowiedzUsuń
  2. kujawsko-pomorskie w bydgoszczy jest wysoki poziom wody w brdzie i wisle

    OdpowiedzUsuń
  3. Na szczęście mieszkam w górach i to na bardzo wysokiej górce, więc zalanie mi raczej nie grozi, może tylko brak prądu. Ale chyba z poniedziałku na wtorek była burza w nocy. No i tak walnęło, że jakby bomba wybuchła.

    OdpowiedzUsuń
  4. ~Moruska/Lil16i22 lipca 2011 12:49

    ja w lubuskim u nas w dzień pada wieje a w nocy są przelotne deszcze i wichury.a ty w jakim województwie mieszkasz?

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja mieszkam w Dolnośląskim, w Lubinie. Nie ma burz ale wczoraj cały czas padało a dzisiaj zachmurzenie na całe niebo ,,całkowite,,. Wieje, jest zimno. Świetne wakacje!

    OdpowiedzUsuń
  6. jak byłem wczoraj w lesie to aż pieńdziesiąt metrowych beczek było wypełnione po brzegi wodom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  7. Ja mieszkam w wojewódzkim i w poznaniu mi nic nie grozi bo poznań jest zbudowany na grórce.

    OdpowiedzUsuń
  8. W wielkopolsce jest sopko

    OdpowiedzUsuń
  9. Ja na Podkarpaciu ale nie grozi mi powódź bo san jest na dole bo są takie schodki do mojego bloku.I piorun mi też nie grozi bo mieszkam na parterze .Po ostatniej burzy nie było telewizji przez pół wieczora i dnia.

    OdpowiedzUsuń
  10. Łódzkie i mieszkam w bloku na czwartym piętrze więc nie muszę się bać :)

    OdpowiedzUsuń
  11. w Kujawsko Pomorskim W sępólnie krajeńskim

    OdpowiedzUsuń
  12. zuzanna060703@spoko.pl22 lipca 2011 17:10

    Ja w Dolno-Śląskim We Wrocławiu nie wiem czy mi coś grozi ale są ulewy i mieszkam na 3 piętrze P.S.sorry za błędy

    OdpowiedzUsuń
  13. w wielkopolskim są codziennie deszcze, ale burzy nie ma :-)

    OdpowiedzUsuń
  14. Mieszkam w lubelskim i nie grozi nam żadna powódź..

    OdpowiedzUsuń
  15. ~Taka jedna. XD22 lipca 2011 22:34

    Ja na Podkarpaciu. Mieszkam w małej miejscowości więc nawet nic nie bd mówić.. Ja mieszkam niedaleko Wisły ale jest taka górka wielka , że nic mi nie grozi. A u cb?

    OdpowiedzUsuń
  16. Ja w Małopolsce ale miasto to Oświęcim jakoś to miasto jest na tyle bezpieczne że nie było tu żadnego tornada ani takich przypadków..Ostatnia powódź wniosła Sołę na kilkanaście metrów ale nasz dom, osiedle domków jedno rodzinnych jakoś to wszystko omija i za to tylko można dziękować i bardzo współczuje tym osobą.

    OdpowiedzUsuń
  17. W Małopolsce już są stany alarmowe ale Na szczęście nasze miasto to omija pomimo iż są ty rzeki takie jak Soła. patrząc na katastrofy które wydarzyły się w innych miastach, tylko dziękować że mnie i moją rodzinę to omija

    OdpowiedzUsuń
  18. u nas ciągle ma być deszcz a Soła przekroczyła już stan ostrzegawczy ( w Oświęcimiu) Nasz dom jednak znajduje się z dala od Soły więcej przeczytacie na http://tvp.info/informacje/polska/wysoki-poziom-wod-w-polskich-rzekach/4938430

    OdpowiedzUsuń
  19. ~Pandziofinek23 lipca 2011 00:11

    OpolskieMieszkam na wsi ale jest corazto wiecej wody : C a ja mieszkam nad rzeka mam nadzieje ze mi nic sie nie stanie :[

    OdpowiedzUsuń
  20. Taka jedna jak możesz mieszkać obok Wisły jak na Podkarpaciu jej nie ma chyba że Wisłok wiem bo sama tam mieszkam

    OdpowiedzUsuń
  21. Mieszkam w Mińsku Maz. i wylewają rzeki. Spływało tak dużo wody, że kanały zaczeły wylewac!!!!

    OdpowiedzUsuń
  22. ~www.Malejdeczka.blog.onet.pl25 lipca 2011 10:55

    Małopolskie a ty ?

    OdpowiedzUsuń
  23. Ja w Poznaniu w Wielkopolsce byłam na wakacjach w Grecji kiedy to się wszystko działo a więc nie wiem.Ale z poniszszych komentarzy to napewno nic mi nie grozi

    OdpowiedzUsuń
  24. pomorskie u nas woda w Gdańsku do morza spływa :D

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych