Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


środa, 13 lipca 2011

Rozpoczynamy misję tygodnia!

Dzień dobry.  hehehe
Jaka u Was pogoda? Mi się wydaje, że chyba taka jak wczoraj, co?  język2

Dziś też wspaniały dzień dlatego, że Fanpejdże 3 naszych blogów ruszyły! Dołączcie do nich już teraz poprzez kliknięcie "Lubię to!".  luzak 
>><<
>>Rodzinka.pl okiem widza na Facebooku!<<
 >><<
Czekam z niecierpliwością.  diabeł

Pamiętajcie o IV odcinku ,,Barw Panfu" - on także Was oczekuje.  hehe
>>  <<

Pamiętacie o Misji Tygodnia? W teraźniejszej musimy nauczyć Evrona i jego popleczników segregować śmieci. Spójrzcie co oni wyprawiają!
  
Nie możemy chyba pozwolić na to, żeby ich odpady przypłynęły na nasze plaże! Jednak na razie wszystko wskazuje na to, że musimy poczekać do jutra. Wtedy pojawi się Eloise, i nam pomoże!

Do jutra!  haha


Ps: Odwiedźcie Lvl Booster!  hehehe 

Zobacz też:
>><<
>><<
>><<

3 komentarze:

  1. Super...nie pozwolimy żeby Bitterlandia nam wyspę i morze zaśmiecałapozdro ;*

    OdpowiedzUsuń
  2. drogi gieniuku czy możesz w niektórych postach polecać mój blog?http://panfu-wedlug-sibelli.blog.onet.pl/ i czy możeszz go czasem odwiedzać i komentować?prosze to dla mnie ważne chce byc tak samo popularna jak ty

    OdpowiedzUsuń
  3. ~panfumaniaczka13 lipca 2011 21:22

    Mam tylko jedno pytanie JAK ZROBIĆ TAKI FAJNY BLOG JAK TY MASZ ?????? :((

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych