Jaka u Was pogoda? Mi się wydaje, że chyba taka jak wczoraj, co?

Dziś też wspaniały dzień dlatego, że Fanpejdże 3 naszych blogów ruszyły! Dołączcie do nich już teraz poprzez kliknięcie "Lubię to!".
>>
>>
>>
Czekam z niecierpliwością.
Pamiętajcie o IV odcinku ,,Barw Panfu" - on także Was oczekuje.
>>
Pamiętacie o Misji Tygodnia? W teraźniejszej musimy nauczyć Evrona i jego popleczników segregować śmieci. Spójrzcie co oni wyprawiają!
Nie możemy chyba pozwolić na to, żeby ich odpady przypłynęły na nasze plaże! Jednak na razie wszystko wskazuje na to, że musimy poczekać do jutra. Wtedy pojawi się Eloise, i nam pomoże!
Do jutra!
Ps: Odwiedźcie Lvl Booster!
Zobacz też:
>>
>>
>>
Super...nie pozwolimy żeby Bitterlandia nam wyspę i morze zaśmiecałapozdro ;*
OdpowiedzUsuńdrogi gieniuku czy możesz w niektórych postach polecać mój blog?http://panfu-wedlug-sibelli.blog.onet.pl/ i czy możeszz go czasem odwiedzać i komentować?prosze to dla mnie ważne chce byc tak samo popularna jak ty
OdpowiedzUsuńMam tylko jedno pytanie JAK ZROBIĆ TAKI FAJNY BLOG JAK TY MASZ ?????? :((
OdpowiedzUsuń