Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


czwartek, 14 lipca 2011

Recyklingujemy śmieci z Eloise! cz. 1

Dzień dobry!
Nie wiem jak u Was, ale u mnie ulewa, a w nocy była nawet burza.  groza Oby później się polepszyło.  hahaha
Gapy, które jeszcze nie obejrzały IV odcinka "Barw Panfu" niech zrobią to natychmiast! Wystarczy kliknąć :
>>  <<
Przy okazji wpadnijcie też na Fanpejdże naszych blogów - wystarczy kliknąć w logo.  diabeł
><<
>>Rodzinka.pl okiem widza na Facebooku!<<
 >><<

A co na naszej wyspie? Dziś, zgodnie z obietnicą Eloise odwiedziła Panfu. Biegnijmy do Starego Portu.  luzak 
 
Czas założyć strój do zbierania śmieci! Wystarczy kliknąć!
 
Śmieci należy zebrać na Plaży Karaibskiej, Plaży "zwykłej" oraz w Porcie. Gdy już to zrobimy, czas udać się na Tor Wyścigowy. Czeka tam Eloise - musimy teraz posegregować śmieci.
 
Nie bójcie się, ja Wam pomogę! Do zielonego kosza wrzucamy:
 
butelka mleka
rozbity kieliszek

...Natomiast do niebieskiego...
 
pudełko po płatkach kukurydzianych
zużyty zeszyt do prac domowych
gazeta telewizyjna
stara książka

Na dziś to "koniec" misji. Musimy powrócić zbierać śmieci jutro - z nami będzie to zadanie bardzo proste  haha
Do jutra!


Zobacz też:
>><<
>><<
>><<

7 komentarzy:

  1. Warmińsko-Mazurskie? U mnie też była burza.

    OdpowiedzUsuń
  2. gieniuk mieszkasz w warszawie tam teżbyla burza

    OdpowiedzUsuń
  3. U mnie też była burza i padał deszcz w nocy a tak przy okazji mieszkam w bydgoszczy.

    OdpowiedzUsuń
  4. Zapraszam na bloga:http://moj-wlasny-kawalek--sieci.blog.onet.pl/

    OdpowiedzUsuń
  5. Drogi Gieniuku!Wiemy,że twój blog jest bardzo popularny ale nie dlatego go nie przyjęliśmy. Do konkursu przyjmujemy tylko blogi na Bloggerze i na bloog.Twój blog jest naprawdę świetny :)Niestety nie wiemy czy panfu wytrzyma.Przez nową grę "Movie Star Planet" nasze Panfu....bankrutuje :(A jeśli nie będzie panfu nie będzie sensu prowadzić blogów o usuniętej grze :(Odeszło już 3/4 administratorów :(Pozdrawiamy,Max&Ella

    OdpowiedzUsuń
  6. domi2288@gg.pl14 lipca 2011 23:07

    Ta... super a mój blog też jest na onet.pl tak jak dużo innych a i tak nikt nas nie docenia chociaż na mój blog zajrzało tylko 1056 pand to i tak pewnie Maksie i Elu go nie widzieliście prawda nazywa się genialne-panfu.blog.onet.pl jeśli nie wiecie !!!

    OdpowiedzUsuń
  7. domi2288@gg.pl14 lipca 2011 23:11

    Nie ja nie pozwole żeby pandy odeszły z Panfu bardzo dużo ludzi o nim nie wie ja mam dużo kont na różnych portalach będę panfu reklamować pomoge wam Maksie i Elu nie martwcie się !podpis : Donia2022

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych