Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


niedziela, 17 lipca 2011

Recyklingujemy śmieci z Eloise! cz. 4

Witajcie!  hehehe
Dziś niedziela - czas błogiego wypoczynku, oraz... zbierania śmieci! Takie rzeczy oczywiście tylko w Panfu.  język2  Zaczynamy na Torze.  luzak


Zacznijmy od Plaży Karaibskiej - pestka. Czas zmierzyć się z Plażą, a tam czeka nas...
 
...uwięziony Boliś! To skandal! Należy jak najszybciej go uratować! By to zrobić, wracamy na Tor, i rozmawiamy z Eloise. Ta mówi, że Carl Caruso, który jest w szatni nam pomoże! I tak się stało - Carl czeka tam na nas.
 
Niestety, Carlowi nożyk spadł do kanalizacji. Jednak gdy zamienimy się w mysz, i sami jej poszukamy, problem się rozwiąże. Do dzieła! W mysz możemy się zamienić, gdy posiadamy 8 poziom "Rodent". Na pewno macie już wyższy, co?  hehehe
 
Po tym wszystkim otrzymujemy nożyk, dzięki któremu możemy powrócić na Plażę, i uratować Bolisia. Czas wrócić na Tor uporządkować śmieci! Zaczynamy?  oczko3

pojemnik szary
 
puszka groszku

pojemnik żółty
 
plastikowa siatka,
plastikowy kubek

pojemnik zielony

 
butelka oranżady

pojemnik niebieski

 
gazeta

Kończąc dzisiejszy wpis i dzisiejszą instrukcję mam dla Was znakomitą wiadomość - jutrzejszy dzień będzie ostatnim w zbieraniu śmieci. Cieszycie się?  panda3

Miłej niedzieli  ani mru


Zobacz też:
>><<
>><<
>><<

5 komentarzy:

  1. Szkoda że pandy są takie chamskie xd niechca się posunąć :DMoże wieczorem ich nie bd :P

    OdpowiedzUsuń
  2. potrzebuje pomocy weszlam do kanalu jako myszka i mnie wylogowalo a teraz niemoge sie zalogowwac O_O !!!!

    OdpowiedzUsuń
  3. jak tam wejsici jak takisi mondry

    OdpowiedzUsuń
  4. prawda siwienta prawda

    OdpowiedzUsuń
  5. ~bartolinii2317 lipca 2011 21:45

    skoda że jutro ostatni dzień recyklingu spodobało mi sie to ;D

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych