Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


sobota, 16 lipca 2011

Recyklingujemy śmieci z Eloise! cz. 3

Dzień dobry.  język2
Dziś sobota, a sobota to dobry dzień, by trochę poleniuchować.  hehehe Jednak zanim poleniuchujemy, musimy wykonać trzecią część misji "Recyklikngujemy śmieci z Eloise" - zaczynamy? myśli

Czas udać się do Eloise - czeka już na nas.


Teraz tradycyjnie musimy pozbierać śmieci, znajdują się one na Plaży, w Porcie i Plaży Karaibskiej.
 
 
 

Jest jednak jedno ale - możemy się pokaleczyć. Gdy tak się stanie, polecam natychmiast udać się do Eloise, następnie do kiosku, porozmawiać ze sprzedawcą i kliknąć na gumy.
  
 Potem wystarczy już tylko wrócić do ekolożki, i poczekać chwilę. Możemy zbierać śmieci dalej -  gdy to zrobimy, trzeba je uporządkować ;

pojemnik szary
 
gwoździe


pojemnik żółty
 
opakowanie sera

pojemnik zielony

 
butelka mleka

pojemnik niebieski

 
gazeta

Do jutra!  hahaha


Ps:Zajrzyjcie do Maszyny Niespodzianki. sceptyk 

Zobacz też:
>><<
>><<
>><<

2 komentarze:

  1. maszyna daje prezenty !!!

    OdpowiedzUsuń
  2. ej to nie fair że ten gonzo w sklepie na basenie zabrał za jedną gumę 5 pandamonet

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych