Dziś sobota, a sobota to dobry dzień, by trochę poleniuchować.
Czas udać się do Eloise - czeka już na nas.
Teraz tradycyjnie musimy pozbierać śmieci, znajdują się one na Plaży, w Porcie i Plaży Karaibskiej.
Jest jednak jedno ale - możemy się pokaleczyć. Gdy tak się stanie, polecam natychmiast udać się do Eloise, następnie do kiosku, porozmawiać ze sprzedawcą i kliknąć na gumy.
Potem wystarczy już tylko wrócić do ekolożki, i poczekać chwilę. Możemy zbierać śmieci dalej - gdy to zrobimy, trzeba je uporządkować ;
pojemnik szary
gwoździe
pojemnik żółty
opakowanie sera
pojemnik zielony
butelka mleka
pojemnik niebieski
gazeta
Do jutra!
Ps:Zajrzyjcie do Maszyny Niespodzianki.
Zobacz też:
>>
>>
>>
maszyna daje prezenty !!!
OdpowiedzUsuńej to nie fair że ten gonzo w sklepie na basenie zabrał za jedną gumę 5 pandamonet
OdpowiedzUsuń