Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


piątek, 15 lipca 2011

Recyklingujemy śmieci z Eloise! cz. 2

Witajcie!  hahaha
Dziś drugi dzień porządkowania śmieci - zaczynamy?  luzak
  

Plaża - spójrzmy co tu mamy.  hehehe Klikamy na wszystkie śmieci, oczywiście z założonym strojem ekologa.  język2 Potem czas jeszcze na Karaibską Plażę, i Port - mówię Wam, będzie łatwo.  hehe Pozbieraliśmy śmieci - wracamy na Tor wyścigowy porozmawiać z Eloise. Niestety teraz nie będzie tak łatwo, gdyż teraz zebraliśmy także plastikowe śmieci, a co za tym idzie, jest 3. pojemnik... Oto, co wrzucić do każdego pojemnika :

pojemnik żółty
  
kubek po jogurcie,
plastikowa torba na śmieci


pojemnik zielony
 
butelka oleju rzepakowego,
złamany monokl

pojemnik niebieski
 
przepis na naleśniki

Mam tylko problem z figurką bolisia. Eloise powiedziała, że trzeba go wrzucić do szarego kontenera, a takiego nie znalazłem. kwas

Wracamy jutro, by po raz kolejny próbować swoich sił!


Zobacz też:
>><<
>><<
>><<

><<
>>Rodzinka.pl okiem widza na Facebooku!<<
 >><<

5 komentarzy:

  1. Jak zwykle super opisana przygoda ze szczegółami. Pozdrawiam za wytrwałość i chęć pisania. Tak trzymać ; )

    OdpowiedzUsuń
  2. Do Zułtego pojemnika :P

    OdpowiedzUsuń
  3. figurke bolisia do żółtego pojemnika bo to plastik

    OdpowiedzUsuń
  4. karmena3@amorki.pl15 lipca 2011 19:09

    Ja wiem. Figurka Bolisie go żółtego kontenera do plastików.

    OdpowiedzUsuń
  5. Nwm o co mogło chodzić z szarym...Ja wrzuciłam do żółtego i było GUT ;D

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych