Nie wiem jak u Was, ale u mnie ulewa, a w nocy była nawet burza.
Gapy, które jeszcze nie obejrzały IV odcinka "Barw Panfu" niech zrobią to natychmiast! Wystarczy kliknąć :
>>
Przy okazji wpadnijcie też na Fanpejdże naszych blogów - wystarczy kliknąć w logo.
>
>>
>>
A co na naszej wyspie? Dziś, zgodnie z obietnicą Eloise odwiedziła Panfu. Biegnijmy do Starego Portu.
Czas założyć strój do zbierania śmieci! Wystarczy kliknąć!
Śmieci należy zebrać na Plaży Karaibskiej, Plaży "zwykłej" oraz w Porcie. Gdy już to zrobimy, czas udać się na Tor Wyścigowy. Czeka tam Eloise - musimy teraz posegregować śmieci.
Nie bójcie się, ja Wam pomogę! Do zielonego kosza wrzucamy:
butelka mleka
rozbity kieliszek
...Natomiast do niebieskiego...
pudełko po płatkach kukurydzianych
zużyty zeszyt do prac domowych
gazeta telewizyjna
stara książka
Na dziś to "koniec" misji. Musimy powrócić zbierać śmieci jutro - z nami będzie to zadanie bardzo proste
Do jutra!
Zobacz też:
>>
>>
>>
Warmińsko-Mazurskie? U mnie też była burza.
OdpowiedzUsuńgieniuk mieszkasz w warszawie tam teżbyla burza
OdpowiedzUsuńU mnie też była burza i padał deszcz w nocy a tak przy okazji mieszkam w bydgoszczy.
OdpowiedzUsuńZapraszam na bloga:http://moj-wlasny-kawalek--sieci.blog.onet.pl/
OdpowiedzUsuńDrogi Gieniuku!Wiemy,że twój blog jest bardzo popularny ale nie dlatego go nie przyjęliśmy. Do konkursu przyjmujemy tylko blogi na Bloggerze i na bloog.Twój blog jest naprawdę świetny :)Niestety nie wiemy czy panfu wytrzyma.Przez nową grę "Movie Star Planet" nasze Panfu....bankrutuje :(A jeśli nie będzie panfu nie będzie sensu prowadzić blogów o usuniętej grze :(Odeszło już 3/4 administratorów :(Pozdrawiamy,Max&Ella
OdpowiedzUsuńTa... super a mój blog też jest na onet.pl tak jak dużo innych a i tak nikt nas nie docenia chociaż na mój blog zajrzało tylko 1056 pand to i tak pewnie Maksie i Elu go nie widzieliście prawda nazywa się genialne-panfu.blog.onet.pl jeśli nie wiecie !!!
OdpowiedzUsuńNie ja nie pozwole żeby pandy odeszły z Panfu bardzo dużo ludzi o nim nie wie ja mam dużo kont na różnych portalach będę panfu reklamować pomoge wam Maksie i Elu nie martwcie się !podpis : Donia2022
OdpowiedzUsuń