Nudzicie się? Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela. Zaadoptuj ją i ty! Dane Pandy: Login: Panda_dla_wszystkich Hasło wszyscy Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!
wtorek, 19 lipca 2011
Home »
News
» Premiera : CZOŁÓWKA SHOW ,,POSTAW NA PAKIET"
Ktoś, a ty jesteś jeszcze bardziej głupi, bo się na niczym nie znasz, nawet nie podasz swojego prawdziwego nicku...Nara, ktosiu ;]Ps. Nie widzisz, jak się chłopak postarał? Robił tą czołówkę jakiś tydzień! A ty jeszcze narzekasz. Lepszego byś na pewno nie zrobił :P
Fineasz, rozumiem, że ty i gieniuk jesteście przyjaciółmi i dlatego go bronisz. Ale czasem krytyka jest jak najbardziej na miejscu.A zlinczuj mnie, proszę bardzo. Mam prawo wyrazić własne zdanie.Czołówka jest beznadziejna.Parę obrazków z przejściem, i latający znaczek Złotego Pakietu.
troche głupia ta czołówka, wkurzające znaczek od zp wszędzie lata ;/
OdpowiedzUsuńKtoś, a ty jesteś jeszcze bardziej głupi, bo się na niczym nie znasz, nawet nie podasz swojego prawdziwego nicku...Nara, ktosiu ;]Ps. Nie widzisz, jak się chłopak postarał? Robił tą czołówkę jakiś tydzień! A ty jeszcze narzekasz. Lepszego byś na pewno nie zrobił :P
OdpowiedzUsuńnie bd tego komentować, tylko strata czasu
OdpowiedzUsuńFineasz, rozumiem, że ty i gieniuk jesteście przyjaciółmi i dlatego go bronisz. Ale czasem krytyka jest jak najbardziej na miejscu.A zlinczuj mnie, proszę bardzo. Mam prawo wyrazić własne zdanie.Czołówka jest beznadziejna.Parę obrazków z przejściem, i latający znaczek Złotego Pakietu.
OdpowiedzUsuńfin my wyrazamy swoje zdanie co ty niby myslisz???? co!!!!!!!!!!!!!!! popieram tajemnice! a czolowka jest... nawet fajna
OdpowiedzUsuńprawie większości sie to nie podoba :]
OdpowiedzUsuń