Co porabiacie
Najgorsze jest to, że znowu grozi nam powódź... Piszcie w komentarzach, w jakich województwach mieszkacie, i jak ma się sytuacja...
Pamiętacie o V odcinku ,,Barw Panfu"? Więc obejrzyjcie go już teraz.
Swoją drogą, posiadacie Facebooka? Jeśli tak, koniecznie "polubcie" tam Panfu-Grę! Wystarczy kliknąć :
>>
Do jutra!
W Łódzkim w Pabianicach była bardzo spokojna noc. Tylko przelotnie padało. Dzis jest tylko duze zachmurzenie. Prąd jest.http://tryb-zycie.blog.onet.pl/
OdpowiedzUsuńkujawsko-pomorskie w bydgoszczy jest wysoki poziom wody w brdzie i wisle
OdpowiedzUsuńNa szczęście mieszkam w górach i to na bardzo wysokiej górce, więc zalanie mi raczej nie grozi, może tylko brak prądu. Ale chyba z poniedziałku na wtorek była burza w nocy. No i tak walnęło, że jakby bomba wybuchła.
OdpowiedzUsuńja w lubuskim u nas w dzień pada wieje a w nocy są przelotne deszcze i wichury.a ty w jakim województwie mieszkasz?
OdpowiedzUsuńJa mieszkam w Dolnośląskim, w Lubinie. Nie ma burz ale wczoraj cały czas padało a dzisiaj zachmurzenie na całe niebo ,,całkowite,,. Wieje, jest zimno. Świetne wakacje!
OdpowiedzUsuńjak byłem wczoraj w lesie to aż pieńdziesiąt metrowych beczek było wypełnione po brzegi wodom!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
OdpowiedzUsuńJa mieszkam w wojewódzkim i w poznaniu mi nic nie grozi bo poznań jest zbudowany na grórce.
OdpowiedzUsuńW wielkopolsce jest sopko
OdpowiedzUsuńJa na Podkarpaciu ale nie grozi mi powódź bo san jest na dole bo są takie schodki do mojego bloku.I piorun mi też nie grozi bo mieszkam na parterze .Po ostatniej burzy nie było telewizji przez pół wieczora i dnia.
OdpowiedzUsuńŁódzkie i mieszkam w bloku na czwartym piętrze więc nie muszę się bać :)
OdpowiedzUsuńw Kujawsko Pomorskim W sępólnie krajeńskim
OdpowiedzUsuńJa w Dolno-Śląskim We Wrocławiu nie wiem czy mi coś grozi ale są ulewy i mieszkam na 3 piętrze P.S.sorry za błędy
OdpowiedzUsuńw wielkopolskim są codziennie deszcze, ale burzy nie ma :-)
OdpowiedzUsuńMieszkam w lubelskim i nie grozi nam żadna powódź..
OdpowiedzUsuńJa na Podkarpaciu. Mieszkam w małej miejscowości więc nawet nic nie bd mówić.. Ja mieszkam niedaleko Wisły ale jest taka górka wielka , że nic mi nie grozi. A u cb?
OdpowiedzUsuńJa w Małopolsce ale miasto to Oświęcim jakoś to miasto jest na tyle bezpieczne że nie było tu żadnego tornada ani takich przypadków..Ostatnia powódź wniosła Sołę na kilkanaście metrów ale nasz dom, osiedle domków jedno rodzinnych jakoś to wszystko omija i za to tylko można dziękować i bardzo współczuje tym osobą.
OdpowiedzUsuńW Małopolsce już są stany alarmowe ale Na szczęście nasze miasto to omija pomimo iż są ty rzeki takie jak Soła. patrząc na katastrofy które wydarzyły się w innych miastach, tylko dziękować że mnie i moją rodzinę to omija
OdpowiedzUsuńu nas ciągle ma być deszcz a Soła przekroczyła już stan ostrzegawczy ( w Oświęcimiu) Nasz dom jednak znajduje się z dala od Soły więcej przeczytacie na http://tvp.info/informacje/polska/wysoki-poziom-wod-w-polskich-rzekach/4938430
OdpowiedzUsuńOpolskieMieszkam na wsi ale jest corazto wiecej wody : C a ja mieszkam nad rzeka mam nadzieje ze mi nic sie nie stanie :[
OdpowiedzUsuńTaka jedna jak możesz mieszkać obok Wisły jak na Podkarpaciu jej nie ma chyba że Wisłok wiem bo sama tam mieszkam
OdpowiedzUsuńMieszkam w Mińsku Maz. i wylewają rzeki. Spływało tak dużo wody, że kanały zaczeły wylewac!!!!
OdpowiedzUsuńMałopolskie a ty ?
OdpowiedzUsuńJa w Poznaniu w Wielkopolsce byłam na wakacjach w Grecji kiedy to się wszystko działo a więc nie wiem.Ale z poniszszych komentarzy to napewno nic mi nie grozi
OdpowiedzUsuńpomorskie u nas woda w Gdańsku do morza spływa :D
OdpowiedzUsuń