Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


piątek, 5 sierpnia 2011

Plakietka, samotny Robby

Dzień doberek Pandy!  hahaha 
Jak mija Wam ten piątek? Nacieszcie się słoneczną pogodą, bo... Chyba nie nawiedziła nas ona na długo..   smutek 

Pamiętajcie o ,,Barwach Panfu"! VII odcinek oczekuje Was niecierpliwie  oczko3
>>  <<

Poza tym, dziś możemy odebrać kolejną plakietkę! Znajduje się ona w...  stajni u Mr. Horsey'a! A tą plakietką jest... Kucyk!  luzak 
  

Pamiętacie jeszcze naszego dawnego przyjaciela Robby'ego? Pomagał on nam kiedyś w życiu na Panfu, jednak czuł się samotny, więc wyjechał do Japonii do swojej siostry. Moim zdaniem, sonda Panfu-Gry, którą kiedyś przeprowadzono też podziałała na Jego odejście. [KLIKNIJ, BY JĄ ZOBACZYĆ] Ella, jedna z reporterek Panfu nawet nie napisała przez rok jego nieobecności do niego wiadomości.. Chce teraz to naprawić. Jak myślicie, uda jej się to? 

Przypominam o Faceboku -jeśli posiadacie tam konta, możecie pokazać, że lubicie  Panfu-Grę! Wystarczy kliknąć w obrazek, po czym nacisnąć "Lubię to!". To takie proste.  hehehe 
 >><<

Do nabazgrania! 


Zobacz też:
>><<
>><<

7 komentarzy:

  1. Dopiero jak Robby'ego nie ma zobaczyliśmy jak go potrzebujemy.

    OdpowiedzUsuń
  2. ~trzy kropeczki ...5 sierpnia 2011 13:04

    kurczę! daj spokój z tymi facebookami! Nudne to się robi:(

    OdpowiedzUsuń
  3. Wiesz co Gieniuk Jak Będziesz już taki sławny jak max i ella To wtedy całe panfu będzie o tobie mówiło i jeszcze z twoich ust będzie dochodził taki dźwięk : polecajcie mój blog jesteśmy na fecebooku ! To wtedy wiesz co wtedy się stanie ? Całe panfu nie będzie nie lubić ! Bo z ciebie chwali pięta ! Więc tylko ty piszesz bloga ? Nie, Nie myśl cały czas o sobie ! Ja też prowadzę bloga mało pand go widuje ale się nie chwale jak ty ! daj spokuj ! Człowieku mój blog i tekże innych pand nie mają już prawie żadnych odwiedziających ! bo teraz mówisz na blogu żeby twój blog tylko twój blog polecali proszę bardzo osiągnąłeś to co chciałeś ale myśle że powinneś mieć więcej w głowie :(

    OdpowiedzUsuń
  4. Nie słuchaj ich! To, że im nie chce się reklamować swoich blogów to ich sprawa i nie powinni się ciebie czepiać! Niech też zaczną coś ze sobą robić! A tymczasem chciałbym zaprosić cię na swojego bloga http://rosterr-o-panfu.blog.onet.pl/ Byłoby mi miło, gdybyś zajrzałPS. Kocham Cię xD

    OdpowiedzUsuń
  5. Co się go tak uczebyli dajcie mu spokój

    OdpowiedzUsuń
  6. Co się go tak uczepili dajcie mu spokój

    OdpowiedzUsuń
  7. wszyscy co mówią że Robby jest niepotrzebny to ci niemają serca! Robby jest sam na panfu i jest samotny a wy go jeszcze niechcecie!teraz Robby już na panfu nigdy nie przyjedzie!

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych