Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


sobota, 6 sierpnia 2011

Plakietka od dr Felgood

Witam Was Pandy! oczko3 
Jak mija sobota? hehehe  Obejrzeliście najnowszy odcinek ,,Barw Panfu"? Mam nadzieję, że tak! 
>>  <<
A jeżeli nie, zróbcie to natychmiast.  język2 

Odebraliście już dzisiejszą plakietkę? W szpitalu możecie to zrobić - dr Felgood ma dla nas plakietkę-kaczuszkę. 

Przypominam także o 14 sierpnia - to będzie wyjątkowy dzień! A wiecie dlaczego? Dlatego, że w tym dniu Panfu-Gra obchodziła będzie swoje 3 urodziny! Podczas tego dnia będziecie mieli okazję zmierzyć się w wielu konkursach, i być może poznać nowe blogi naszej ekipy! hahaha  Odbędzie się także małe spotkanie, podczas którego będziecie mogli z nami porozmawiać o wszystkim! Zobaczymy się :
o godzinie 16:00,
na serwerze Bollyland,
w mieście.


Do napisania! 


Zobacz też:
>><<
>><<

4 komentarze:

  1. Hej! Śliczny blog! Odwiedź też mój ! - www.panfu-mini2816.blog.onet.pl

    OdpowiedzUsuń
  2. Muszę Cię rozczarować, ale w tym czasie będę nad morzem, i nie mam zamiaru zabierać laptopa i nie przyjdę.

    OdpowiedzUsuń
  3. dawno mnie tu nie było xD jak co bede na panfu do starych znajonych :)

    OdpowiedzUsuń
  4. hejka.. mógłbyś zrobić banner dla mojego bloga? proszęęęę.Jakby co to link http://panfusourceelna.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych