Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


środa, 3 sierpnia 2011

Nowe Plakietki

Siemka!  hehehe
Zgodnie z zapowiedzią, dziś zaczynamy dzień pod znakiem plakietek!  język2
...Ale zanim to zrobimy, czas obejrzeć najnowszy odcinek ,,Barw Panfu". 
>>  <<
Piszcie w komentarzach, jak Wam się podoba.  żaba
Więc czas teraz na spotkanie z Yay-Pea'em! Czeka w San Fran Panfu.
 
Jest taki miły, że da nam nawet plakietkę. Ja otrzymałem taką, a Wy?
 

No i jeszcze tradycyjne przypomnienie - jeśli posiadacie Facebooka, koniecznie "polubcie" tam Panfu-Grę! Wystarczy kliknąć :
 >><<

Przypominam także o imprezie z okazji 3 lat istnienia tego bloga. To będzie wspaniały dzień! Każdy będzie mógł ze mną porozmawiać, i zrobić sobie ze mną zdjęcie. Spotkamy się :
14 sierpnia,
o godzinie 16:00,
na serwerze Bollyland,
w mieście.

Do napisania!  hahaha

Ps: Działają nasze dwie maszyny! 

Zobacz też:
>><<
>><<

4 komentarze:

  1. Hej to ja sibella_28_! miło było cię dzisiaj zobaczyć w San fran panfu.uwielbiam twój blog?pamietasz mnie?Fanka gieniuka: sibella_28_

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej !Co tam u cb słychać ?Wszystko w porządku ?Spotkajmy się kiedyś na panfu, Pozdrówka!

    OdpowiedzUsuń
  3. wszyscy dostali taką plakietke -,-'+plakietka; skrzynia skarbów od Williama...

    OdpowiedzUsuń
  4. Siemka, dziś działa Lvl Boobster i Maszyna Niespodzianka, więc dopisz bo nie napisałeś o tym w blogu, pozdro. ;)

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych