Zgodnie z zapowiedzią, dziś zaczynamy dzień pod znakiem plakietek!
...Ale zanim to zrobimy, czas obejrzeć najnowszy odcinek ,,Barw Panfu".
>>
Piszcie w komentarzach, jak Wam się podoba.
Więc czas teraz na spotkanie z Yay-Pea'em! Czeka w San Fran Panfu.
Jest taki miły, że da nam nawet plakietkę. Ja otrzymałem taką, a Wy?
No i jeszcze tradycyjne przypomnienie - jeśli posiadacie Facebooka, koniecznie "polubcie" tam Panfu-Grę! Wystarczy kliknąć :
>>
Przypominam także o imprezie z okazji 3 lat istnienia tego bloga. To będzie wspaniały dzień! Każdy będzie mógł ze mną porozmawiać, i zrobić sobie ze mną zdjęcie. Spotkamy się :
14 sierpnia,
o godzinie 16:00,
na serwerze Bollyland,
w mieście.
Do napisania!
Hej to ja sibella_28_! miło było cię dzisiaj zobaczyć w San fran panfu.uwielbiam twój blog?pamietasz mnie?Fanka gieniuka: sibella_28_
OdpowiedzUsuńHej !Co tam u cb słychać ?Wszystko w porządku ?Spotkajmy się kiedyś na panfu, Pozdrówka!
OdpowiedzUsuńwszyscy dostali taką plakietke -,-'+plakietka; skrzynia skarbów od Williama...
OdpowiedzUsuńSiemka, dziś działa Lvl Boobster i Maszyna Niespodzianka, więc dopisz bo nie napisałeś o tym w blogu, pozdro. ;)
OdpowiedzUsuń