Wczoraj, z okazji trzech lat istnienia naszego bloga przygotowaliśmy dla Was wiele atrakcji - między innymi nowe blogi ;
Sąsiadów okiem widza, oraz Ś
winki morskie okiem właścicieli. Widzieliście już je? Zorganizowaliśmy także konkurs. Pytanie było trudne - musieliście odpowiedzieć na pytanie, kiedy powstał nasz blog. Odpowiedzi przyszło wiele, ale prawidłowo odpowiedziała TYLKO
Natalia1023, która napisała :
,,Mi się wydaję że blog powstał o 8.07. [...] Ta godzina pod Waszą dzisiejszą, ranną notką mnie zainspirowała, i musiałam to wpisać tak dla zabawy."
Natalia postanowiła wykorzystać podane informacje, i... dobrze trafiła, dzięki czemu wygrała Złoty Pakiet! Serdecznie gratulujemy! Odpowiedź na pytanie zawarta jest także w Księdze Gości - sprawdźcie. Miałem rację?
Już niedługo kolejne konkursy - bądźcie czujni!
Zobacz także:
>>
<<
>>
<<
>>

<<
>>

<<
>>
<<
zrob sezon drugi plissss
OdpowiedzUsuńmusisz zrobic sezon 2
OdpowiedzUsuń