Niedziela - wspaniały czas, by spędzić go na Panfu.
Uwaga - już jutro VIII odcinek ,,Barw Panfu", w którym czekają nas chwile grozy... Tyle samo emocji serwuje nam VII odcinek - jeśli jeszcze go nie obejrzeliście, zróbcie to TERAZ!
Dziś także możemy odebrać kolejną plakietkę - a jest nią diament!
14 sierpnia coraz bliżej - w tym dniu spotkamy się, pokonkursujemy, oraz zaprezentujemy Wam nowe blogi - to będzie wspaniały dzień. A spotkamy się :
o godzinie 16:00,
na serwerze Bollyland,
w mieście.
na serwerze Bollyland,
w mieście.
No i jeszcze tradycyjne przypomnienie - jeśli macie Facebooka, kliknijcie ten obrazek.
>>
<<
Tam też jesteśmy! Możecie tam z nami porozmawiać o czym tylko chcecie. Polecam.
>>
Tam też jesteśmy! Możecie tam z nami porozmawiać o czym tylko chcecie. Polecam.
Do napisania!
Ps: Zajrzyjcie do Jaskini Booster.
Ps2: Daria60, aktorka najnowszych odcinków ,,Barw Panfu" prosi o Wasze głosy! Wystarczy, że zagłosujecie na jej komiks >>TUTAJ<<. [KOMIKS 2]
Ps2: Daria60, aktorka najnowszych odcinków ,,Barw Panfu" prosi o Wasze głosy! Wystarczy, że zagłosujecie na jej komiks >>TUTAJ<<. [KOMIKS 2]
a co z lvl boosterem?!
OdpowiedzUsuńBędziemy głosować na kogo chcemy ! Ja głosowałam na komiks trzeci a drugi komiks jest do bani !
OdpowiedzUsuńHej :D Blog jest super, chociaż nagłówek mi nie przychodzi do gustu :|Powinieneś zrobić konkurs na nowego autora bloga xD Pozdrooo... Suzii
OdpowiedzUsuńOk głosuje. Gieniuk proszę wejdź na mojego bloga i go skomentuj.Ps. Kocham cię xDPs2. Nie mogę być 14 sierpnia bo jadę gdzieś.Ps3. Fineasza1998r też kocham xDPs.4 Nie słuchaj obraźliwych komentarzy.Ps5. Nie sądzisz,że za dużo tych Ps-ów??
OdpowiedzUsuńrosterr, jesteś głupi -.-
OdpowiedzUsuńOn się wygłupia, chyba.
OdpowiedzUsuńDzięki za komplement :D Głosuj na kogo chcesz , ja tylko proszę ;)
OdpowiedzUsuń