Dzisiejszy dzień jest mega - kończymy recykling. Cieszycie się?
Śmieci są na Plaży "zwykłej", Plaży Karaibskiej i w Porcie. To proste. Udało się Wam? Wystarczy kliknąć.
Czas wrócić po raz ostatni do Eloise i uporządkować śmieci ;
pojemnik szary
kanister z olejem,
hełm strażnika Evrona
pojemnik żółty
plastikowa butelka,
plastikowa torba na śmieci
pojemnik zielony
kawałki szkła
pojemnik niebieski
kiepski sekretny plan
Dzięki temu - kończymy misję!
1.
Posąg namalowany przez malarza specjalnie dla nas za wytrwałość i pracę!
2.
Dyplom do wydrukowania specjalnie dla nas od Eloise.
Jaka według Was była ta misja? Czekam na Wasze komentarze!
Zobacz też:
>>
>>
>>
gieniuk czemu sie nie odzywasz na panfu?
OdpowiedzUsuńJa nie dostałem niczego:(. Ktoś mi pomoże?
OdpowiedzUsuńteż nic niedostałemm!!!!
OdpowiedzUsuńCześć Gieniuk :)
OdpowiedzUsuńJa nie dostałem niczego ;(
OdpowiedzUsuńJa nie dostałam :(
OdpowiedzUsuńA robiliście misje dziennie??
OdpowiedzUsuńTa misja była bardzo ciekawa dużo nagród fajny strój ekologa oraz zobaczenie znowu Eloise mam nadzieje że bendom nowe Pokopetsy tak jak Marieta Napisał gracz krzysio0418 z www.panfu.pl
OdpowiedzUsuńJa nic nie dostałam.ale wczoraj nieuwolniłam bolisia bo niemogłam wejść.
OdpowiedzUsuńJa nic nie dostałam!!!!!!!!!
OdpowiedzUsuńnic nie dostałam a jeszcze Panfu nie chce mi się włączać .
OdpowiedzUsuń