Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


poniedziałek, 18 lipca 2011

Recyklingujemy śmieci z Eloise! cz. 5 (ostatnia)

Witajcie Pandy!  hahaha 
Dzisiejszy dzień jest mega - kończymy recykling. Cieszycie się?  luzak
 
Śmieci są na Plaży "zwykłej", Plaży Karaibskiej i w Porcie. To proste. Udało się Wam? Wystarczy kliknąć.

Czas wrócić po raz ostatni do Eloise i uporządkować śmieci ;
pojemnik szary
 
kanister z olejem,
hełm strażnika Evrona

pojemnik żółty
 
plastikowa butelka,
plastikowa torba na śmieci

pojemnik zielony

 
kawałki szkła


pojemnik niebieski

 
kiepski sekretny plan

Dzięki temu - kończymy misję!  język2 Nie obejdzie się jednak bez nagród, nie bójcie się! Oto i one :

1. 
Posąg namalowany przez malarza specjalnie dla nas za wytrwałość i pracę!

2. 
Dyplom do wydrukowania specjalnie dla nas od Eloise.


Jaka według Was była ta misja? Czekam na Wasze komentarze!  haha


Zobacz też:
>><<
>><<
>><<

11 komentarzy:

  1. ~Moruska/Lil16i18 lipca 2011 12:02

    gieniuk czemu sie nie odzywasz na panfu?

    OdpowiedzUsuń
  2. Ja nie dostałem niczego:(. Ktoś mi pomoże?

    OdpowiedzUsuń
  3. ~bartolinii2318 lipca 2011 13:29

    też nic niedostałemm!!!!

    OdpowiedzUsuń
  4. ~www.Malejdeczka.blog.onet.pl18 lipca 2011 13:36

    Cześć Gieniuk :)

    OdpowiedzUsuń
  5. Ja nie dostałem niczego ;(

    OdpowiedzUsuń
  6. Ja nie dostałam :(

    OdpowiedzUsuń
  7. A robiliście misje dziennie??

    OdpowiedzUsuń
  8. Ta misja była bardzo ciekawa dużo nagród fajny strój ekologa oraz zobaczenie znowu Eloise mam nadzieje że bendom nowe Pokopetsy tak jak Marieta Napisał gracz krzysio0418 z www.panfu.pl

    OdpowiedzUsuń
  9. Ja nic nie dostałam.ale wczoraj nieuwolniłam bolisia bo niemogłam wejść.

    OdpowiedzUsuń
  10. Ja nic nie dostałam!!!!!!!!!

    OdpowiedzUsuń
  11. nic nie dostałam a jeszcze Panfu nie chce mi się włączać .

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych