Tu Gieniuk, jaka u Was pogoda? Dziś chyba nikt nie ma prawa na nią narzekać, co?
Obejrzeliście już premierowy odcinek "Barw Panfu"? Na pewno nie, co?! Więc zróbcie to w sposób natychmiastowy, wystarczy zrobić 'klik'.
>>
Jak już Wam mówiłem jakiś czas temu, na Panfu rozpoczynamy recyklingowanie śmieci... A to dlatego, że pracownicy Evrona strasznie śmiecą na Panfu.
Jak myślicie? Czy ta misja zapadnie nam w pamięć? Czekam na Wasze komentarze!
Zobacz też:
>>
>>
>>
takie sobie te mebelki ;). Super ten odcinek :)
OdpowiedzUsuńZAPRASZAM!!http://moj-wlasny-kawalek--sieci.blog.onet.pl/
OdpowiedzUsuńZapraszamhttp://oczamilili-lili2314.blogspot.com/
OdpowiedzUsuńodcinek moze byc a meble kiepskie :P
OdpowiedzUsuń