Panda Dla Wszystkich!

Nudzicie się?
Wejdźcie na wspólną pandę,która nie ma właściciela.
Zaadoptuj ją i ty!
Dane Pandy:
Login:
Panda_dla_wszystkich
Hasło
wszyscy
Zaloguj się już teraz i ty!Za zbieranie poziomu tej pandzie zostaną rozdane nagrody!!!


wtorek, 12 lipca 2011

Recykling na Panfu - czyli przygoda tygodnia

Dzień dobry  hehehe
Tu Gieniuk, jaka u Was pogoda? Dziś chyba nikt nie ma prawa na nią narzekać, co?  luzak

Obejrzeliście już premierowy odcinek "Barw Panfu"? Na pewno nie, co?! Więc zróbcie to w sposób natychmiastowy, wystarczy zrobić 'klik'.  język2
>>  <<


Jak już Wam mówiłem jakiś czas temu, na Panfu rozpoczynamy recyklingowanie śmieci... A to dlatego, że pracownicy Evrona strasznie śmiecą na Panfu.  obrażony Jutro mamy się udać do wieży Kamarii, ta wyjaśni nam wszystko. Z okazji nadchodzącej "Misji Tygodnia" pojawiły się też nowiutkie, tematyczne meble :



Jak myślicie? Czy ta misja zapadnie nam w pamięć? Czekam na Wasze komentarze!


Zobacz też:
>><<
>><<
>><<

4 komentarze:

  1. takie sobie te mebelki ;). Super ten odcinek :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ZAPRASZAM!!http://moj-wlasny-kawalek--sieci.blog.onet.pl/

    OdpowiedzUsuń
  3. Zapraszamhttp://oczamilili-lili2314.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń
  4. odcinek moze byc a meble kiepskie :P

    OdpowiedzUsuń

Jeśli masz pytanie, pytaj! Chętnie odpowiem :)

ZASUBSKRYBUJ KANAŁ NA YT!

Najlepsi z najepszych