Co u Was słychać? Jak pogoda? U mnie "bez zmian".
Dziś na Plaży Panfu Oscar ma dla nas kolejny quiz! Rozwiążmy go szybciutko.
Jeśli ktoś ma problem z pytaniami,niech napisze w komentarzu.
Pamiętacie o VI odcinku ,,Barw Panfu"? Mam nadzieję! Już w poniedziałek o 15:30 kolejny!
>>
A już 14 sierpnia imprezka z okazji 3 lat istnienia tego bloga. Mam nadzieję, że przyjdziecie licznie! Spotykamy się :
o godzinie 16:00,
na serwerze Bollyland,
w mieście.
Do zobaczenia!
Siemka! :)Mam dla was przykrą nowinę.Spójrzcie na ten blog!http://reksia3-w-krainie-panfu.blog.onet.pl/Świetne podpisy, prawda?A na samym dole są zdjęcia wyłącznie autora bloga ;)Zróbcie coś z tym potwornym kopiarzem!On bez pozwolenia kopiuje podpisy Fineasza i Gienika :S
OdpowiedzUsuńZapraszam na mój blog http://wyznaczona.blog.onet.pl/
OdpowiedzUsuń